Volg ons op Facebook

Uurrooster

Uurrooster 2019-2020

 

1. Staakte:

 

Nr

Dag en uur

Discipline

Prijs

1

Maandag 17:30 – 19:00            

Acro C

130 euro

2

 Maandag 19:00 – 20:30

Gevorderden/Acro

130 euro

3

Dinsdag 17:30 – 19:00

Gevorderden B

130 euro

4

Dinsdag 19:00 – 20:30

Gevorderden A

130 euro

5

Woensdag 16:45 – 17:45

Kleuter B (instap + 1ste kleuterklas)

105 euro

6

Woensdag 17:45 – 18:45

Kleuters A (2e + 3e kleuterklas)

105 euro

7

Woensdag 18:45 – 19:45

Beginners

105 euro

8

Woensdag 20:00 – 21:00

Pilates

115 euro

9

Donderdag 17:45 – 19:00

Half-Gevorderden B

120 euro

10

Donderdag 19:00 – 20:15

Half-Gevorderden A

120 euro

11

Donderdag 20:15 – 21:15

Ladies Fit

115 euro

12

Vrijdag 17:30 – 19:00

Acro  B

130 euro

13

Vrijdag 17:30 – 19:30

Acro  B/A

140 euro

14

Vrijdag 18:45 – 20:30

Acro A

135 euro

15

Zaterdag 9:00 – 10:00

Trampoline C

115 euro

16

Zaterdag 10:00 – 11:30

Trampoline A

140 euro

17

Zaterdag 11:30 – 12:30

Trampoline B

115 euro

18

Zaterdag 13:30 – 14:30

Beginners

105 euro

19

Zaterdag 14:30 – 15:30

Kleuters A (2e + 3e kleuterklas)

105 euro

20

Zaterdag 15:30 – 16:30

Kleuters B (instap- + 1e kleuterklas)

105 euro

21

Zondag 9:30 – 10:15

Peuters 1 (van 18 m tot 2,5 à 3 jaar)

95 euro

22

Zondag 10:15 – 11:00

Peuters 2 (van 18 m tot 2,5 à 3 jaar)

95 euro

23

Zondag 11:00 – 11:45

Peuters 3 (van 18 m tot 2,5 à 3 jaar)

95 euro

 

2. Spoele:

 

 

Nr

Dag en uur

Discipline

Prijs

24

Maandag 17:00 – 18:00

Kleuterdans

110 euro

25

Maandag 18:00 – 19:00          

Funky Jazz

120 euro

26

Maandag 19:00 – 20:00          

Jazz Dance

120 euro

27

Donderdag 18:00 – 19:00

Just Dance

120 euro

28

Donderdag 19:00 – 20:00

Moderne Dans

120 euro

29

Donderdag 20:00 – 21:00

Mixed Dance

120 euro

 

3. Atheneum:

 

Nr

Dag en uur

Discipline

Prijs

30

Maandag 18:30 – 20:00

Prékeur

130 euro

31

Woensdag 16:00 – 17:15

Half-Gevorderden B

120 euro

32

Woensdag 17:15 – 18:30

Half-Gevorderden A

120 euro

33

Woensdag 18:30 – 20:00

Keur

130 euro

34

Zaterdag 9:00 – 10:00

Kleuters B (instap- + 1e kleuterklas)

105 euro

35

Zaterdag 10:00 – 11:00

Kleuters A (2e + 3e kleuterklas)

105 euro

36

Zaterdag 11:00 – 12:00

Beginners

105 euro

37

Zondag 9:00 - 10:30

Parkour / Freerunning B

130 euro

38

Zondag 9:00 – 11:00

Parkour / Freerunning B/A

140 euro

39

Zondag 10:30 - 12:30

Parkour / Freerunning A

140 euro

 

Het turnjaar vangt aan op 2 september 2019 en eindigt op 16 juni 2020. Tijdens de schoolvakanties en op feestdagen is er geen training.


Turnkring Voor Geest en Lichaam vzw heeft het recht om cursus(sen) te annuleren of kleine wijziging in uurrooster aan te passen. In geval van annulatie wordt het betaalde inschrijvingsgeld uiteraard terugbetaald.

Wijziging en annulaties zullen geannonceerd worden op onze website en ingeschreven leden zullen via e-mail persoonlijk op de hoogte gebracht worden.

 

Uurrooster 2018 - 2019

 

1. Staakte:

Nr

Dag en uur

Discipline

1

Maandag 17:30 – 19:00            

Acro C   €130

2

 Maandag 19:00 – 20:30

Gevorderden/Acro   €130

3

Dinsdag 17:30 – 19:00

Gevorderden B   €130

4

Dinsdag 19:00 – 20:30

Gevorderden A   €130

5

Dinsdag 20:30 – 21:30

Ladies Fit   €115

6

Woensdag 16:30 – 17:30

Kleuters A (2e + 3e kleuterklas)   €105

7

Woensdag 17u30- 18:30

Beginners   €105

8

Woensdag 18:30 – 20:00

Jongens   €130

9

Woensdag 18:30 – 20:00

Keur   €130

10

Woensdag 20:00 – 21:00

Pilates   €115

11

Donderdag 17:45 – 19:00

Half-Gevorderden B   €120

12

Donderdag 19:00 – 20:15

Half-Gevorderden A   €120

13

Vrijdag 17:30 – 19:00

Acro  B   €130

14

Vrijdag 17:30 – 19:30

Acro  B/A   €140

15

Vrijdag 18:45 – 20:30

Acro A   €135

16

Zaterdag 9:00 – 10:00

Trampoline B/C   €115

17

Zaterdag 10:00 – 11:00

Trampoline A   €115

18

Zaterdag 11:00 – 12:30

Pré-keur   €130

19

Zaterdag 13:30 – 14:30

Beginners   €105

20

Zaterdag 14:30 – 15:30

Kleuters A (2e + 3e kleuterklas)   €105

21

Zaterdag 15:30 – 16:30

Kleuters B (instap- + 1e kleuterklas)   €105

22

Zondag 9:30 – 10:15

Peuters 1 (van 18 m tot 2,5 à 3 jaar)   €95

23

Zondag 10:15 – 11:00

Peuters 2 (van 18 m tot 2,5 à 3 jaar)   €95

24

Zondag 11:00 – 11:45

Peuters 3 (van 18 m tot 2,5 à 3 jaar)   €95

 

  1. Spoele:

Nr

Dag en uur

Discipline

25

Maandag 17:00 – 18:00

Kleuterdans 1   €110

26

Maandag 18:00 – 19:00          

Funky Jazz   €120

27

Maandag 19:00 – 20:00          

Jazz Dance   €120

28

Donderdag 18:00 – 19:00

Just Dance 1   €120

29

Donderdag 19:00 – 20:00

Moderne Dans   €120

30

Donderdag 20:00 – 21:00

Mixed Dance   €120

 

  1. Atheneum:

Nr

Dag en uur

Discipline

31

Woensdag 17:00 – 18:00

Beginners (zaal 1)   €105

32

Woensdag 18:00 – 19:15

Half-Gevorderden B (zaal 1)   €120

33

Woensdag 18:00 – 19:15

Half-Gevorderden A (zaal 1)  €120

35

Zaterdag 09:00 – 10:00

Kleuters B (instap- + 1e kleuterklas)

(zaal 1) €105

37

Zaterdag 10:00 – 11:00

Kleuters A (2e + 3e kleuterklas)   €105 (zaal 1)

39

Zondag 9:00 - 10:30

Parkour / Freerunning B   €130

41

Zondag 9:00 - 11:00

Parkour / Freerunning B/A €140

40 Zondag 10:30 - 12:30 Parkour / Freerunning A   €140

 

 

 

Uurrooster 2017 - 2018

 

Het turnjaar vangt aan op 1 september 2017 en eindigt op 30 juni 2018. Tijdens de schoolvakanties en op feestdagen is er geen training.


Turnkring Voor Geest en Lichaam vzw heeft het recht om cursus(sen) te annuleren of kleine wijziging in uurrooster aan te passen. In geval van annulatie wordt het betaalde inschrijvingsgeld uiteraard terugbetaald.

Wijziging en annulaties zullen geannonceerd worden op onze website en ingeschreven leden zullen via e-mail persoonlijk op de hoogte gebracht worden.